Eskiden İstanbul denince akla Anadolu yakasından Üsküdar gelirdi. Üsküdar’ı Üsküdar yapan o kadar çok unsur vardır ki, her adımı, her köşesi, her sokağı adım adım tarih kokan ve tarihi yaşatan bir semttir.

İstanbul denince akla Üsküdar, Üsküdar denince akla tarih ve tarihten gelen eğlenceler gelmektedir. Üsküdar’a giderken şarkısı Üsküdar’ın ne kadar eğlence dolu olduğunu göstermektedir. Üsküdar’ın bu yüzü günümüzde de aynı canlılığını korumaktadır. İstanbul’da eğlence Üsküdar’dan başlamaktadır ve Üsküdar düğünleri, eğlenceleri, asker uğurlamaları bir başkadır İstanbul’da.

Üsküdar davul zurna ekibi kiralama hizmetimizle siz de bu eşsiz zamanlarınızı unutulmaz anılarla her zaman canlı tutabilirsiniz. Unutulmaz günlerinizin hatırda kalıcı hatıralarla canlığını korumak için profesyonel ekibimizle sizlerin hizmetinizdeyiz.

Üsküdar Ucuz Davul Zurna Kiralama

Özellikle baharın gelmesi ile birlikte Üsküdar’ın hemen hemen her mahallesinde, sokağında bir düğüne rastlarsınız. Kimisi gelin almaya giderken kimisi gelin çıkartmakta, kimisi sevdiğine kavuşmanın mutluluğunu yaşarken kimisi kızını vermenin burukluğu ile ağlamaktadır. Ancak her iki tarafı da bu özel günde eğlendiren, yüzlerini güldüren ve bu özel günün en güzel hatırası olarak eğlendiren Üsküdar Davul zurna ekibi kiralama hizmeti olmaktadır.

Davul zurna ekibi kiralama elbette düğünlerin olmazsa olmazıdır. Ancak böylesine bir şehir de ve böylesinde büyük bir ilçede, bu kadar çok kısa zamanda bu kadar fazla düğün, nişan, asker uğurlama vb. merasimler yaşanmaktadır. Çok geniş bir eğlence ve merasim zenginliğine sahip bir ilçe olan Üsküdar’da Bu işin ehli olmayan, eline aldığı davul zurna ile kendini ekip olarak tanıtıp sadece alacağı paraya odaklı ancak başınızı şişirmekten öteye geçmeyecek olan fırsatçılar yok değildir.

Her türlü düğün, nişan, asker uğurlama vb. merasimlerinizde işini bilen, sizi misafirlerinize mahcup etmeyecek ve eğlencenizi size en güzel şekilde yaşatacak olan profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız mutlaka Üsküdar Davul zurna ekibi kiralama hizmeti için bizi tercih etmelisiniz.

Düğünler evliliğinizin imzasıdır

Düğünler evliliğinizin adeta imzasıdır ve sizi yansıtmalıdır, zaten siz farkına varmasanız da sizi yansıtmaktadır. İşte bu nedenle her şeyin mükemmel ve güzel olması gerekmektedir. Yıllardır beklenen düğün, uzun süren çalışmalarla hazırlanmış bir merasim, her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve masraflar yapılmış, davetliler gelmiş, her şey sizin kontrolünüzde ancak davul zurna çalma işi düğün veya merasimin tüm odak noktası olmaktadır. İnsanların eğlenmek için geldiği bu merasimde eğlence tamamen iyi bir davulcu ve zurnacıya bakmaktadır. Sırf size daha iyi fiyat verdiği için ucuz olarak tutacağınız davulcu zurnacı aynı zamanda tüm düğünü ve merasimi de ucuzlatacaktır. O kadar masraf yapıldıktan sonra eğlencenin tadını kaçıracak bir davulcu zurnacı ekibi kimse istemez. İşte bu duruma düşmemek ve profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız Üsküdar Davul zurna ekibi kiralama hizmetimizden yararlanmalısınız.

Davulcu zurnacı ne iş yapar?

Davulcu zurnacı kısaca organizasyonunu yaptığınız programda misafirlerinizi eğlendirir ve onların hoş vakit geçirmelerini sağlar. Ancak bu iş görüldüğü kadar basit değildir. Zaten basit bir iş olsaydı düğün sahibi davulcu zurnacı değil, davul zurna kiralar ve bunları kendisi çalar veya akrabalarından birisine, olmadı komşusuna vererek çalmasını isterdi. Ancak basit olmadığı için insanlar Üsküdar Davul zurna ekibi kiralama hizmeti almaktadırlar.

Katıldığınız düğünlerde eğer davulcu zurnacı sizi iyi eğlendirdi ise dikkat ettiğinizde fark edesiniz ki, davulcu zurnacı insanların ihtiyacına göre, merasimin havasına göre ve ortamın durumuna göre müziği ayarlamaktadır. Misafirleri ne zaman coşturacağını, tempoyu ne zaman artırıp ne zaman dozajı düşüreceğini çok iyi ayarlamaktadır. Mesele sürekli yüksek tempoda çalarak insanları yormak ta değildir, tam tersine isteksiz isteksiz çalarak insanların canını sıkmak ve hadi kardeşim şöyle güzel çal da havamızı bulalım dedirtmekte değildir. Nabza göre şerbet vermek sözü tam da bu anlamda burada davulcu ve zurnacı için söylenmiş gibidir. İyi bir davulcu eğlencenin dozunu o kadar iyi ayarlar ki insanlar ne yorulur ne de sıkılır. İşte siz de böyle güzel, eğlenceli ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız Üsküdar Davul zurna ekibi kiralama hizmetini tercih etmelisiniz.

Üsküdar Davul zurna ekibi kiralama ücreti ne kadardır?

Davulcu zurnacı kiralama ücretlerinin bilinen belirli bir fiyat tarifesi vardır ancak bu tarife zemin fiyat tarifesi olmaktadır. Yoksa gerçek fiyat sizin istediğiniz hizmetin süresi, şekli tarihi ve zamanına göre değişmektedir. Örneğin kaç davulcu zurnacı istiyorsunuz, ne kadar süre çalacaklar. Sizinle ne kadar zaman geçirecekler, kaç gün sizin için çalışacaklar, yöresel kıyafetler giyecekler mi gibi unsurlar hep fiyatı etkileyen unsurlardır.

Genel olarak İstanbul’a sırf bu düğü sezonunda diğer şehirlerden gelen sezonluk olarak gelen davulcu zurnacılar olduğu bilinmektedir. Bu nedenle gelen bu kişiler her ne kadar piyasayı aşağı çekmeye çalışsa da kaliteden ödün vermek istemeyenler için fiyatlar kendini korumaktadır. “ayakçı emlakcı mağduru olmayın” diye emlak sektöründe gelişen bir ifade vardır şimdi bu ifade aynen davulcu zurnacı sektöründe de gelişmiştir. Siz de “ayakçı davulcu zurnacı mağduru olmayın” bunun için mutlaka Üsküdar Davul zurna ekibi kiralama hizmetimizden yararlanın.

Davulcu zurnacı ücretleri tahmin edileceği gibi yaz aylarında ve hafta sonlarında daha yüksek olup bunun tam aksi olarak kış aylarında ve hafta içi daha yüksek olmaktadır. Bu nedenle davulcu zurnacı ayarlamada en önemli dikkat edilecek hususlardan birisi de program tarihiniz netleştiğinde bir an önce davulcu zurnacı görüşmesini yapmanız ve fiyat teklifi almanızdır. Aksi takdirde son zamana bırakılan davulcu zurnacı ayarlama işi sizi üzebilir ve yüksek rakamlarla karşı karşıya bırakabilir. Çünkü özellikle sektörün en yoğun olduğu dönemde acil ihtiyaçtan dolayı gerektiği takdirde şehir dışından davulcu zurnacı getirilmekte ve bu durum da yine maliyeti artırmaktadır. Onun için siz siz olun davulcu zurnacı ayarlama işini sonraya bırakmayın.

Davulcuya zurnacıya ne kadar bahşiş verilir?

Kanunsuz kurallardan birisi de davulcuya ve zurnacıya verilen bahşiştir. Aslında davulcu zurnacı kiralamadan sonra ayrıca davulcu ve zurnacıya bahşiş verilme zorunluluğu asla yoktur. Hiçbir bahşiş verilmese bile davulcu zurnacı işini yine de yapacaktır. Ancak bununla birlikte davulcu ve zurnacıya bahşiş vermek adetten olmuştur. Bunun için söylenebilecek hiçbir miktar yoktur. Bahşiş vermek isteyen kişi davulcunun performansına ve misafirlerini coşturmasına göre bahşişi kapmaktadır. Yani bu iş tamamen içten gelen gönülden ne koparsa ona göre verilen bir miktardır. Not etmek gerekir ki, davulcu zurnacıya bahşiş verilmez, onlar bahşişi hak ederler…

Siz de her türlü nişan, düğün, asker uğurlama, asker karşılama, misafir uğurlama, misafir karşılama, dükkan açılışı, kutlama ve her türlü resmi, gayri resmi merasimlerinizde Üsküdar Davul zurna ekibi kiralama hizmetinden yararlanarak davulcu zurnacı temini için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimizle sizlere isteğinize göre yöresel kıyafetler ve yöresel müziklerle en güzel hizmeti verecek ve hep beraber bu özel gününüzü akılarda kalacak şekilde ölümsüzleştireceğiz.

https://istanbuldavulcu.com/wp-content/uploads/2017/06/davul-zurna-ekibi-kiralama-300x169.jpghttps://istanbuldavulcu.com/wp-content/uploads/2017/06/davul-zurna-ekibi-kiralama-80x80.jpgadminÜsküdar
Eskiden İstanbul denince akla Anadolu yakasından Üsküdar gelirdi. Üsküdar’ı Üsküdar yapan o kadar çok unsur vardır ki, her adımı, her köşesi, her sokağı adım adım tarih kokan ve tarihi yaşatan bir semttir. İstanbul denince akla Üsküdar, Üsküdar denince akla tarih ve tarihten gelen eğlenceler gelmektedir. Üsküdar’a giderken şarkısı Üsküdar’ın ne...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...