Ümraniye, İstanbul’un en hızlı gelişen ve büyüyen ilçesi olarak her zaman adından söz ettirmekte ve İstanbul’un en gözde semti olmaya devam etmektedir. Hayatın tüm renklerini ve eğlencesini bir arada bulabildiğiniz bu harika yerde elbette düğün, nişan, asker uğurlama gibi özel zamanların da ayrı bir hatırası vardır. İstanbul’un her semtinde olduğu gibi Ümraniye’de de güzel ülkemizin her tarafından insanlar bulunmakta ve her biri kendi örf ve adetlerini güzel Ümraniye’mizde yaşatmak istemektedirler. Eğer siz de Ümraniye’de kendi yöresel müzik ve oyunlarınız eşliğinde davul zurna çaldırmak istiyorsanız Ümraniye Davul Zurna Ekibi Kiralama hizmetimizden yararlanarak hizmet alabilir ve bu güzel gününüzü size yakışır şekilde eğlenerek geçirebilirsiniz.

Ümraniye Davul Zurna Kiralama

Aslanlar gibi yetiştirdiğiniz oğlunuzun gün geldi evlenme çağı geliverdi ve elbette evlilik aşamasında bu unutulmaz günlerde eğlenmek isteyecek ve size eğlenceyi en güzel şekilde yaşatacak eğlence programı hazırlamak isteyecek ve tabi ki de davulsuz zurnasız düğün dernek olmaz diyerek işini profesyonel bir şekilde yapacak bir davul zurna ekibi arayacaksınız. Her şeyin çok güzel olmasını istemek herkes gibi sizin de hakkınız.

Davulun sesi uzaktan hoş gelir derler ama…

Dedik ki, her şeyin güzel olmasını istemek herkes gibi sizin de hakkınız ancak bazen her şey sizin planladığınız gibi gitmez. Her ne kadar davulun sesi uzaktan hoş gelir deseler de ve bu davula zurna eşlik etiğinde çok daha eğlenceli olması gerekse de hiçte öyle olmadığını gördüğünüz düğünler olmuştur. Davulcu bir telden çalar, zurnacı ayrı telden, uyum ve ahenk yoktur ve sürekli aynı nağmeler çalar, hatta bir müddet sonra artık onlara nağme denmez de eziyet denir. Davulun sesi tokmak olmaya başlar ve başlar kafanıza kafanıza vurmaya… düşünmesi bile çok kötü. İşte bu saatten sora davulcu ve zurnacıyı ikaz etseniz olmaz, git deseniz olmaz, yerine yenisi bulunmaz. Artık çok geçtir ve bu eziyeti çekmek zorunda kalırsınız..

İşte bizler Ümraniye davul zurna ekibi kiralama olarak sizlere tekrarı olmayacak bu özel ve en güzel gününüzde sizlere bu kabusu yaşatmak değil bu eğlencenin tadına varmanızı, gönlünüzce doyasıya eğlenmenizi, bir an önce bitse de şu eziyet sona erse demek değil tam tersi hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir eğlenceyi size yaşatmak için buradayız.

Davulcu zurnacı ne iş yapar?

Davulcu zurnacı elbette eline davulu zurnayı alıp insanları eğlendirir. Bakıldığında malzeme az yapılacak şey tek iştir; eğlendirmek… Ancak işte bu kelimenin içeriği o kadar da basit değildir. Oğlunuz veya kızınız ya da kendiniz için nişan, düğün merasiminiz için, asker uğurlama veya karşılama, resmi protokol karşılaması her ne için olursa olsun Ümraniye davulcu zurnacı kiralama için ekibi tutan sizsiniz ve insanlar sizin davetliniz olarak gelecekler. Elbette davul ve zurnayı gördüklerinde eğlenmek isteyecekler. Eğer eğlenirlerse size teşekkür edecekler, yok eğer bekledikleri gibi eğlenceli geçmezse o zaman da yine sizin tuttuğunuz ekip olarak hatırda yine siz kalacaksınız. Hiç kimse böyle tekrarı olmayan özel günlerini mahvetmek istemez ve herkes en güzel şekilde geçmesini ister.

Davulcu zurnacı sizin gününüzün önemini bilerek sadece alacağı ücrete odaklanan değil, sizi organize etiğiniz merasimde temsil edebilecek, gelen misafirleri en güzel şekilde eğlendirmeye odaklanmış, yaptığı işin önemini bilen, etrafı iyi gözetleyerek yerinde doğru parçaları çalıp, misafirlere gereken coşkuyu verebilen ve yaşatabilen bir ekiptir. İşte böylesine profesyonel ve size en iyi hizmeti sunacak olan ekimizle Ümraniye davul zurna ekibi kiralama olarak sizlerin hizmetinize talibiz.

Ümraniye Davulcu Zurnacı Ücretleri Ne kadardır?

Davulcu zurnacı ücretleri mevsimine ve gününe göre değişiklik göstermektedir. Gene l anlamda bu tür merasim ve programları bahar ortasından itibaren yaz aylarının sonuna kadar yoğun olduğundan dolayı ücretler de daha fazla olmaktadır. Ayrıca hafta sonu daha çok tercih edildiğinden hafta sonu ücretleri de yine bahar ve yaz aylarında çok daha yüksek olmaktadır. Ancak kış ayları ve hafta için yoğunluk olmayacağı için davulcu zurnacı ücretleri de çok fazla olmayacaktır. Ayrıca davulcu ve zurnacının size vereceği hizmet süresi de önemli bir faktördür.

Davulcu ve zurnacı ekibi kendi bulunduğunuz yerden değil de uzaktan getirecek olursanız mesafe masrafları, yeme içme gibi ücretler de fiyata eklenecektir. Tüm bunları göz önüne alarak merasim zamanından çok önce davulcu zurnacı görüşmelerini ayarlamalısınız. Bahsettiğimiz kriterlere göre ihtiyaç duyduğunuz hizmete göre davulcu zurnacı ücretleri içi en doğru fiyatı birebir görüşme ile alırsınız. Dediğimiz gibi önceden yapacağınız anlaşma sizi daha avantajlı çıkaracaktır.

Ümraniye Acil Davulcu Zurnacı

Her şey ayarlanmış ancak iş kalmış davulcu zurnacı ayarlamaya, mevsim yaz ve size de hafta sonu davulcu zurnacı lazım. İşte bu sizi belki biraz yorabilir bu nedenle çok daha önceden anlaşmanız sizi daha karlı çıkaracaktır. Aksi takdirde dışarıdan davulcu zurnacı getirmek zorunda kalabilir veya çok daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki ücretler davulcu zurnacı normal fiyat tarifesi olup, söylediğimiz gibi en doğu ücreti birebir görüşme ile alırsınız.

Yarım Saatlik Kiralama 200 TL

Bir Saatlik Kiralama 250 TL

İki Saatlik Kiralama 300 TL

Gün Boyu Kiralama 600 TL

İki Günlük Kiralama 900 TL

Üç Günlük Kiralama 1200 TL

Düğün Salonu için Kiralama 300 TL

Evden Gelin Çıkarma için Kiralama 250 TL

Gelin Karşılama İçin Kiralama 250 TL

Kına Gecesi için Kiralama 300 TL

Asker Eğlencesi için Kiralama 250 TL

Doğum Günü Kutlaması İçin Kiralama 250 TL

Mekan Açılışı İçin Kiralama 250 TL

Okul Mezuniyet Töreni İçin Kiralama 250 TL

Ümraniye davulcu zurnacı ne kadar bahşiş alır?

Davulcu zurnacı bahşişi için belirlenmiş bir tarife veya ücret yoktur ve davulcu zurnacıya bahşiş verme zorunluluğu da yoktur. Ancak adetten olarak insanlar davulcu ve zurnacıya bahşiş vermektedirler. Ancak bizim bahşiş için herhangi bir miktar vermemiz doğru değildir. Çünkü bu bahşiş vermek isteyen kişinin içinden gelerek oradaki eğlencenin etkisi ve davulcu zurnacının performansına göre kişinin gönlünden gelen miktardır.

Eğer davulcu zurnacı güzel bir performans sergiler ve sizi memnun ederse siz de elbette davulcu zurnacıyı memnun etmek isteyeceksinizdir. Yok, eğer çaldığı size eğlence değil eziyet olduysa zaten kimse de kimseye çektiği eziyetten dolayı bahşiş vermek istemez.

Ümraniye davul zurna ekibi kiralama hizmetimizden yararlanarak siz de hem bu güzel gününüzde gönlünüzce eğlenebilir ve hem de yöresel müzikler eşliğinde bu günü unutulmaz kılabilirsiniz.

https://istanbuldavulcu.com/wp-content/uploads/2017/06/davul-zurna-ekibi-kiralama-300x169.jpghttps://istanbuldavulcu.com/wp-content/uploads/2017/06/davul-zurna-ekibi-kiralama-80x80.jpgadminÜmraniye
Ümraniye, İstanbul’un en hızlı gelişen ve büyüyen ilçesi olarak her zaman adından söz ettirmekte ve İstanbul’un en gözde semti olmaya devam etmektedir. Hayatın tüm renklerini ve eğlencesini bir arada bulabildiğiniz bu harika yerde elbette düğün, nişan, asker uğurlama gibi özel zamanların da ayrı bir hatırası vardır. İstanbul’un her semtinde...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...