Her geçen gün artan nüfusu ve eşsiz güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken İstanbul bir dünya şehri olma yolunda hızla ilerlemektedir. İstanbul un bu hızlı gelişimi dolayısı ile ilçelerine de olumlu yönde etki etmektedir. Bu eşsiz kentin En gözde ilçelerinden olan tuzla ise marinası, sahili, balıkçıları ve Sanayisi ile ön plana çıkmaktadır. Bunların yanında sakinliği ve ulaşım kolaylığı olan bir yerdir. Düğün, asker uğurlama, nişan ve sünnet gibi özel günlerinde her yerde olduğu gibi tuzla dada ayrı bir yeri vardır. Ülkemizin çeşitli yerlerinden gelip Tuzla’ ya yerleşen halkımız kendi kültürlerini ve eğlencelerini yaşayarak unutulmaz anılar bırakmaktadır. Eğer sizde bu özel gün ve gecelerinizde sevdiklerinize unutulmaz bir anı bırakmak istiyorsanız Tuzla davul zurna kiralama hizmetimizden faydalanabilir ve en uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu konuda deneyimli ve tecrübeli davul zurna ekibimiz size en iyi bir şekilde yardımcı olacaktır.

Tuzla davul zurna ekibi kiralama

Düğün, nişan, asker uğurlama, sünnet ve nikah gibi özel günler hayatımızın en unutulmaz günlerindendir. Onun için Bu özel günlerde yapılan organizasyon detayları oldukça önemlidir. Bu organizasyonun başında ise davul zurna gelmektedir. Özel günlerin olmazsa olmazı olan davul zurna profesyonel bir ekip tarafından organize edildiğinde daha da güzel olacaktır.

Günümüzde bu işi yapan onlarca ekip bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz birçok kişi tarafından yapılmaktadır. Deneyimsiz ekip tarafından yapılan organizasyonlar tam bir kâbusu yaşatmaktadır ve bu sayede birçok kişi hayal kırıklığına uğramaktadır. Hayatımızda sadece bir defa yaşayacağımız bu özel günlerimizin çok güzel bir şekilde geçmesi ve çok güzel bir anı olarak kalması için mutlaka deneyimli ve tecrübeli bir davul zurna ekibi tarafından organize edilmesi gerekmektedir.  Bu konuda bizimle iletişime geçebilir ve deneyimli Tuzla davul zurna ekibimizden yardım alabilirsiniz. Ruhi birlik ve hanek içinde adeta unutulmaz günler yaşatan deneyimli ekibimiz özel günlerinize renk katarak en güzel bir şekilde geçmesini sağlayacaktır.

Günümüzde merasimlerde en çok yaşanılan sıkıntılardan birisi de davul zurna ekibinin beklentilerimizi karşılamamasıdır. İşinin ehli olmayan tecrübesiz ekip bu özel günlerinizi tam bir kâbusa çevirmektedir. Davulcu ayrı telden zurnacı ayrı telden çalarsa veya dönüp dolaşıp aynı müzik tekrar edilirse bu durumdan davetliler rahatsız olurlar. Fakat bu saatten sonra da yapacak bir şey yoktur. İşte tüm bu olumsuzlukların yaşanmaması için mutlaka işinin ehli olan ve tecrübeli ekip kiralamalısınız. Bu konuda Tuzla davul zurna kiralama ekibimiz en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Tuzla Davulcu Zurnacı Ücretleri Ne Kadardır?

Ebette herkes Hem kaliteli bir hizmet hem de ekonomik bir fiyata sahip olmak ister. Davul zurnacı fiyatları ise mevsimine, saatine ve gününe göre değişiklik göstermektedir. Genelde yaz mevsiminde düğün ve sünnet merasimleri yoğun olduğu için bu zamanlarda ücretler artmaktadır. Özellikle hafta sonlarında yaşanan yoğunluktan dolayı fiyatlarda artış görülebilmektedir. Ayrıca Kendi oturduğunuz yerden davul zurna ekibi kiralamak çok daha avantajlı olacaktır. Uzak bir mesafeden kiralandığı takdirde yol ve yemek masrafları da ücrete dâhil olmaktadır. Ekonomik bir fiyata davul zurna ekibi kiralamak istiyorsanız günler öncesinde birebir görüşme yaparak randevu almalısınız. Maalesef birçok kişi ucuz diye kiraladığı davul zurna ekibinden memnun kalmamaktadır. Çok ucuz bir ekiple çalışmak doğru olmadığı gibi aynı zamanda fazla fahiş fiyat isteyen ve sizi mağdur edecek bir ekiple de çalışmak doğru olmayacaktır. Oğlunuzun veya kızınızın hayatında sadece ilk defa yaşayacağı bu özel gününü deneyimsiz davul zurnacılara kaptırmak istemiyorsanız bizimle irtibata geçebilir ve istediğiniz performansı görebilirsiniz. Piyasada birçok fırsatçı davul zurna ekibi bulunmaktadır. Bu ekipler istediğiniz performansı göstermez ve aynı zamanda gününüzü berbat ederler. Onun için bu konuda fırsatçılara dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde hem daha fazla para ödeyecek hem de çalınan davul zurnadan memnun kalmamış olursunuz.

Ekibimiz tamamen deneyim bir ekip olup hiçbir konuda sizi mağdur etmeyecektir. Organizasyonunuzun tarihini ve saatinizi net bir şekilde bildirerek alacak olduğunuz hizmet saatine ve gününe göre fiyatlandırılan ücreti öğrenebilir ve kaliteli bir hizmet için ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Tuzla Acil Davul Zurnacı

Bazı durumlarda beklenmedik bir şekilde davul ve zurnacı ihtiyacı ortaya çıkabiliyor. Günler öncesinde planlanan asker uğurlama, nişan, sünnet ve düğün tarihi çeşitli nedenlerden dolayı planlanan günde olmayabiliyor. Bu durumda ise acil bir eğlence ekibine ihtiyaç duyuluyor. Böyle acil durumlarda Tuzla davul zurna kiralama ekibimiz her zaman yanınızdadır.

En çok merak edilen sorulardan birisi de davul ve zurnacıya verilen bahşişin ne kadar olduğudur. Verilen bahşiş tamamen sizin isteğinize kalmıştır. İstediğiniz miktarda verebilirsiniz. Belirli herhangi bir bahşiş ücreti yoktur. Bunun için bir ücret belirtmek tamamen yanlıştır. Dilerseniz bahşiş verebilir dilemezseniz de vermeyebilirsiniz.

Tuzla yöresel davul zurna

Tabiî ki de İş sadece davul zurna kiralamak ile bitmiyor. Size hizmet verecek ekibin klasik davul zurnanın yanında istediğiniz yöresel müziği çalabilmesi ve eğlencenin akışına göre ayarlaması ve misafirleri sıkmadan eğlendirmesi de çok önemlidir. Bunun yanında Ege, Karadeniz ve diğer bölgelerimize ait bütün yöresel parçaları en güzel bir şekilde çalabilmeli ve davetlilerin yüzünü güldürebilmelidir. Tuzla Türkiye’nin her bölgesinden gelen insanlarımızın yaşadığı bir yer olduğu için burada yapacağınız eğlencelerde yöresel parçaları tam bir ahenk içinde çalan bir ekip kiralamanız yerinde olacaktır. Bu konuda ekibimiz profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Tuzla Davul Zurna Kiralama Ekibi Kaç Saat Hizmet Verir?

Tuzla davul zurna ekibi ile yarım saatlik, bir saatlik ve iki saatlik kısa bir sürede anlaşma yapabileceğiniz gibi aynı zamanda gün boyu gibi uzun bir süre anlaşma yapabilirsiniz. Hizmet anlaşması tamamen sizin istediğiniz zamana göre yapılmaktadır. Ücretlerde aynı şekilde zamanına ve saatine göre de değişiklik göstermektedir. Ayrıca 2 ve 3 gün olarak ta kiralayabilirsiniz.

Tuzla Davul Zurna Kiralama Ekibi Nerede Hizmet Verir?

Ekibimiz asker uğurlama, kına gecesi, gelin karşılama, gelin alma, gelin çıkarma, sünnet konvoyu, iş yeri açılışı, doğum günü kutlama, misafir karşılama ve daha birçok alanda hizmet vermektedir. Kısacası sizin istediğiniz her an ve her durumda hizmet vermektedir. Eğlenmek istediğiniz her durumda Tuzla davul zurna ekibi yanınızda olacaktır. Tek yapmanız gereken bizim ile iletişime geçmektir. Tuzla davul zurna ekibi kiralama olarak sizlere sezona göre en ekonomik fiyatlar ile kaliteli hizmet vererek istediğiniz yöresel parçalar eşliğinde zengin ve tecrübeli kadromuz ile özel günlerinizde sizin yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız. Sizde işinin ehli olan bu tecrübeli ekibimizden mutlaka memnun kalacaksınız.

https://istanbuldavulcu.com/wp-content/uploads/2017/06/davul-zurna-ekibi-kiralama-300x169.jpghttps://istanbuldavulcu.com/wp-content/uploads/2017/06/davul-zurna-ekibi-kiralama-80x80.jpgadminTuzla
Her geçen gün artan nüfusu ve eşsiz güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken İstanbul bir dünya şehri olma yolunda hızla ilerlemektedir. İstanbul un bu hızlı gelişimi dolayısı ile ilçelerine de olumlu yönde etki etmektedir. Bu eşsiz kentin En gözde ilçelerinden olan tuzla ise marinası, sahili, balıkçıları ve Sanayisi ile ön...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...