İstanbul’un en güzide semti Küçükyalı üzerinde gerçekleşecek tüm nişan, düğün, asker uğurlama ve diğer ihtiyaçlarına özel olarak Küçükyalı davul zurna ekibi kiralama hizmeti veriyoruz. Profesyonel personelimiz ile mükemmel bir gün, gece geçirmek sizin ellerinde her biri kullandığı enstrümanı en iyi şekilde ihya eder. Bu sayede eğlenceniz asla yarıda kesilmez bangır bangır dopdolu bir şekilde organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Bu özel günlerde her zaman profesyonel bir ekiple çalışmaya özen göstermelisiniz. Yanlış bir ekip tüm eğlencenize engel olabilir oysa biz yüksek kalite hizmet standartlarını uygun olarak sizlere hizmet veriyoruz. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan o anın keyfini çıkartabiliyorsunuz. En kaliteli ekipman, en profesyonel ekiplerimizden birini kiralamak için hemen bizi arayın.

Küçükyalı Davul Zurna Ekibi Kiralama Fiyatları

Böylesine değerli günler için bütçe çoğu zaman büyük bir sorun değildir fakat bütçe planlaması yapmak her zaman işinize yarar. Sadece o anın en iyi şekilde gerçekleşmesi, unutulmayacak anılar için iyi bir ekip ile çalışmak gerekir. İyi bir ekibe en hesaplı şekilde ulaşmanın yolunu sizlere sunuyoruz. Küçükyalı davul zurna ekibi kiralama fiyat aralığı olarak 100 TL – 1000 TL arası bir fiyat belirledik. Bu fiyat birçok faktöre göre değişmektedir. Herkese en iyi, en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz personellerimizin emeğinin karşılığını alması bizim için oldukça önemli bir husus bu yüzden belirlediğimiz fiyat aralığı ne sizleri kıracak ne de personelimizi üzecek niteliktedir. Herkesin memnun ve mutlu olduğu bir etkinlik için bizimle iletişime geçin.

Küçükyalı Davul Zurna Hizmetleri 

Müşterilerimizin ihtiyacına yönelik her biri farklı alanlarda tecrübeli birçok ekibi bir araya getirdik. Bu sayede eğlencenin türüne göre ortama en iyi uyumu sağlayacak, en iyi performansı sunacak ekiplerle hız kesmeden eğlenmeye devam edebileceksiniz. Davul zurna hizmetlerimiz şu şekildedir:

  • Gelin Alma Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi: Küçükyalı’da müstakbel eşinizi, adetlerimize göre davul ve zurna ile çıkarmak zorundasınız. Gelin alma merasimini en iyi şekilde gerçekleşecek ekiplerimizden birini kiralayarak harika bir şekilde bu işlemi yerine getirebilirsiniz. Hayatınızın belki de en özel gününü kötü bir ekiple mundar etmeyin.
  • Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama: Müstakbel eşinizi evinden aldınız fakat geçmişte ve gelecekte yine davul zurna ekibine ihtiyaç duyacaksınız. İhtiyaçlarınıza tam uyum sağlayacak nişan, düğün, kına gecesi için en iyi davul zurna ekibimiz ile tanışmanın şimdi tam zamanı.
  • Askere Uğurlama Davul Zurna Ekibi: Oğlunuz ya da arkadaşınız vatani görevini yapmak için askere gidecek. Onu en iyi şekilde uğurlamak istiyorsanız sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Böylesine kutsal bir yolculuk için size hizmet edecek ekibimiz bundan büyük keyif alacaktır çünkü onlarda evlatlarınız gibi bu vatanın evladı, böylesine önemli bir günde en iyi performanslarını sergileyeceklerdir.
  • Sünnet Düğünü Davul Zurna Kiralama: Biricik evladınız, erkekliğe ilk adımını atarken ona şaşalı bir organizasyon düzenlemek isteyebilirsiniz. Sizler için en iyi ekibimizi hizmet sunuyoruz.

Bu etkinler dışında diğer etkinliklere özel olarak davul zurna kiralama hizmetlerimiz vardır. Daha ayrıntılı bilgi ve uygun fiyat avantajından yararlanmak için hemen bizi arayın. Eğlenceyi doruklarına kadar, hız kesmeden yaşayın. Alanında en iyi olan personelimiz ile özel günlerinizi aksama yaşamadan tamamlayın.

Küçükyalı Davul Zurna Ekibi Hizmet Bölgeleri

Küçükyalı’nın her semtine özel olarak hizmet veriyoruz. O bölge de yer alan en iyi ekibimiz daimî olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetinde. Tek yapmanız gereken bizleri arayıp, uygun ekibi sizlere yönlendirmemizi sağlamak. Küçükyalı için hizmet bölgelerimiz şu şekildedir: Adile Hanım sokak, Barbaros Hayrettin sokak, Buğra sokak, Çalış sokak, Atatürk caddesi, Ardıç sokak, Ahmet Kutsu sokak, Cami çıkmaz sokak ve Küçükyalı da yer alan tüm sokak ve caddelere anında hizmet veriyoruz. Hangi bölgede olursanız olsun sadece bir telefon uzağınızdayız. Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilir ve bu sayede hızlı bir şekilde ihtiyacınıza yönelik olarak davul zurna ekibi kiralayabilirsiniz. Endişe etmenize gerek yok en uygun fiyatlardan, en kaliteli hizmeti veriyoruz. Anında, hızlı bir şekilde ekibimiz istediğiniz bölgeye intikal eder ve orada sizlere en iyi hizmeti sunarlar. En iyi hizmeti almak için bizi arayın.

Davul Zurna Ekibine Ne Kadar Bahşiş Verilir?

Müşterilerimiz tarafından bizlere en çok gelen sorulardan bir tanesi de davul zurna ekibine ne kadar bahşiş vermemiz gerekiyor sorusudur. Böylesine eğlenceli bir günde bu durum canınızı sıkabilir lakin yıllardır süre gelen alışkanlıklar nedeniyle davul zurna ekibine bahşiş vermek neredeyse bir adet haline gelmiştir. İyi bir lokantada kaliteli bir yemek yediğinizi ve garsonunuzun sizlere en iyi şekilde hizmet ettiğini düşünün ister istemez bahşiş verme ihtiyacı hissedersiniz. Müşterilerimiz için bir araya getirdiğimiz ekipler canla, başla çalışarak en iyi hizmeti sunarlar bu yüzden vereceğiniz rakamlar onların emeğini takdir etmeye ve onların sizlere daha iyi şekilde hizmet sunmasına yarar. Belirli bir aralık olmamakla birlikte davul zurna ekiplerimizin bir etkinlikte aldığı genel bahşiş aralığı 50 – 100 TL arası değiştirmektir. Bu bahşiş aralığı tek kişi baz alınarak cevaplanmıştır. Şayet büyük organizasyonlar da her bir aile bireyi, yakın tanıdıklar da ekip üyelerinin performansına göre farklı tutarlarda bahşiş verdiği gözlemlenmiştir.

Küçükyalı Davul Zurna Ekipleri Ne İş Yapar

Küçükyalı davul zurna ekipleri özel günlerde, etkinliklerde eğlencenize ortak olan, sizleri en iyi şekilde eğlendirme görevini üstlenirler. Bu uğurda en iyi hizmeti vermek adına profesyonel bir şekilde, kaliteli ekipmanlarla kurulmuş ekipler bütünüdür. Düğünler, asker geceleri, kına gecesi, sünnet düğünleri, fasıl geceleri kısaca ihtiyaç duyduğunuz anlarda, etkinliğe göre canlı performans gerçekleştiren eğlence ekipleridir. İstanbul da yaşayan binlerce ekip arasından sizler için en iyi yüz ekibi bir araya getirdik. Bizler için işlerini en iyi şekilde gerçekleştiren insanlarla, müşterilerimizi bir araya getirip iyi bir deneyim, kaliteli bir hizmet sağlamak büyük önem taşıyor. Firma olarak her zaman hizmet kalite standartlarımızı en üst seviyeye çekiyor ve size en iyi hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve en uygun ekibi kiralamak için canlı destek hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Personellerimiz sizlere en iyi opsiyonları sunacaktır.

Profesyonel Küçükyalı Davul Zurna Ekibi Hizmeti

Yüksek kalite standartlarından en iyi hizmeti almayı hak ediyorsunuz. Davul zurna ekibi ihtiyacı duyduğunuz anlar duygusal olarak en önemli zamanları oluşturur. Gerçekleşecek eğlenceli günlerin sekteye uğraması, yanlış ekipler ile doğru performansı alamamak büyük bir hayal kırıklığına neden olabilir. Hayal kırıklığına yer vermemek ve özel günlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirmeniz için sizlere en kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Tüm etkinlikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En iyi ekipman, en profesyonel kadrolar ile çalışmanın hesaplı yolunu keşfedin. Kadromuzu birbirinden tecrübeli isimler ile donattık çünkü tecrübe, kaliteyi, kalite iyi hizmeti doğurur. Firma olarak her zaman bu koşulların sağlanması gerekliliğine inandık. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetine ulaştık. Sizler memnun müşterilerimiz arasında yerinizi alın. Hadi harika bir deneyim sizleri bekliyor.

https://istanbuldavulcu.com/wp-content/uploads/2017/06/davul-zurna-ekibi-kiralama-300x169.jpghttps://istanbuldavulcu.com/wp-content/uploads/2017/06/davul-zurna-ekibi-kiralama-80x80.jpgadminKüçükyalı
İstanbul’un en güzide semti Küçükyalı üzerinde gerçekleşecek tüm nişan, düğün, asker uğurlama ve diğer ihtiyaçlarına özel olarak Küçükyalı davul zurna ekibi kiralama hizmeti veriyoruz. Profesyonel personelimiz ile mükemmel bir gün, gece geçirmek sizin ellerinde her biri kullandığı enstrümanı en iyi şekilde ihya eder. Bu sayede eğlenceniz asla yarıda kesilmez...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...