Düğünlerde, asker karşılamalarında ve bir çok merasimler de davul zurna ekipleri hep tercih edilmiştir. Davul ve zurnanın kültürümüzde büyük bir yeri bulunmakla birlikte her türlü merasimlerimizin temelini oluşturmuştur. Aklınızda bir çok soru işareti olduğunu biliyoruz. Tüm sorularınıza yanıt vermeye çalışacağız.

Kadıköy davul zurna ekibi ile geleneksel ezgileri ile eğlencelerinize bir fark katacak ve size unutulmaz bir gün yaşatacaktır.

Kiralama Fiyatları

Kadıköy davul zurna ekibi kiralama ne kadardır diye merak edenlerin meraklarını bu yazı ile gidermeye çalışacağız. Davul zurna kiralama fiyatları eğlenceye, mekana veya süreye göre değişiklik gösterebilir. Örneğin bir saatlik gelin çıkarma fiyatları ortalama olarak 200 ile 350 TL arasındadır. Başka bir örnek ise, düğün salonu ve bu tarz mekanlarda davul zurna ekibi kiralama fiyatları ise 250 ile 550 TL arasındadır.

Davulcuya Ne Kadar Bahşiş Verilir ?

Davul ve zurna kolay gibi gözüksede çalınması zor müzik aletleridir. Bu aletleri çalan insanlar haliyle emek sarf etmektedir. Genellikle gördüğümüz davulcuya bahşiş verme veya zurnaya para sıkıştırma verilen emek ve geleneklerimiz dolayısıyladır. Geleneklerimiz de bahşiş vermenin bir yeri bulunmaktadır. Verilen bahşiş miktarı kişiden kişiye göre değişmektedir ve bahşiş vermek için davulcu veya zurnacı sizi zorlamaz. Bahşiş vermek dolayısıyla isteğe bağlıdır. Ortalama bahşişler 100 TL ila 500 TL arasındadır. Genellikle eğlence sahibi maddi imkanları ne kadar el veriyorsa o kadar bahşiş vermektedir.

Kadıköy Davul Zurna Nereden Kiralanır?

Kadıköy davul zurna ekibi kiralamak için bulunduğunuz şehirde davul zurna hizmeti veren kişiler ile irtibata geçebilir, telefonla randevu oluşturabilirsiniz veya davul zurna hizmeti veren organizasyon firmaları gibi işletmeler ile iletişime geçebilir, eğlencelerinizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. Eğlenceleriniz de oyun havaları veya halaylar ile eğlenmek ve gelenekleri yaşamak istiyorsanız kadıköy davul zurna ekibi sizin için doğru tercih olacaktır.

Kısa Süreli Davul Zurna Kiralama Nedir?

Sadece adet yerini bulsun mu istiyorsunuz ? Öyleyse bu hizmet tam size göre. Bazen sadece 15 dakikalığına davul zurna ekibi kiralamak isteyebilirsiniz. Örneğin bir asker uğurlamasında veya bir gelin çıkarmada. Kadıköy davul zurna ekibi böyle anlarda her zaman yanınızda.

Kadıköy Davul Zurna Ekibi Kiralama Telefonları

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızda bir çok iletişim aleti yerini telefonlarımıza bıraktı. Davul Zurna kiralamada artık telefonla yapılabiliyor. İnternetten telefonunu bulduğunuz davul zurnacıyı arayıp yerinizi ve eğlencenizin zamanını, ne kadar süreyle olacağını, nereden nereye gideceği vs bilgileri iletip fiyat bilgisi alabilir hemen davul zurna ekibi kiralayabilirsiniz.

Davul Zurna Ekibi

Eğer büyük şehirlerden birinde ikamet ediyorsanız bir çok farklı yöre ve gelenek görmüşsünüzdür. Ülkemiz bir çok örf, adet ve gelenek göreneğe ev sahipliği yapar. Sizin yöreniz farklı iken başkasının yöresi farklı olabilir. Bu farklılık düğünlere, eğlencelere yansımakta bazı düğünlerde davul zurna ekibi farklı müzikler çalarken bazı eğlencelerde veya düğünlerde farklı müzikler çalabilirler. Davul zurna ekipleri yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle sizlerin istediği müzikleri çalabilir her yöreye uygun ezgileri sizlerle buluşturabilirler. Bu yüzdendir ki her yörenin müziklerini çalabilen davulcu ve zurnacılar tercih edilmekte ve her eğlencenin içinde bulunmaktadırlar. Genellikle davul zurna ekibine memleket söylenmekte ve davul zurna ekibi memleketin ezgilerine uyan parçalar çalmaktadır.

Kadıköy Ucuza Davul Zurna Kiralama

Türkiye’de davul zurna ekibi genellikle düğünlerde , kutlamalarda , derneklerde tercih edilmektedir. Her türden programlarda davul zurna ekibini saatlik,15-30 dakikalık veya günlük olarak kiralayabilir eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Her şeyin pahalısı ve uygunu olduğu gibi davul zurna kiralamanın da uygunu ve pahalısı vardır. Genellikle saatlik veya daha kısa süreli kiralamalar uygundur, günlük kiralamalar saatlik ve kısa süreli kiralamalardan pahalıdır.

Kadıköy Hızlı Davul Zurna Ekibi Kiralama

Acil olarak davul zurna ekibine ihtiyacınız varsa hemen telefonunuzdan internete girebilir, bir davul zurna ekibini veya organizasyonunu arayabilir davul zurna ekibi kiralayabilirsiniz. Günümüz de kullanılan iletişim aletlerinin yaygınlaşması ve giderek fazlalaşması ile bu tür ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Davul zurna ekipleri bu tür durumlara hazır durumdadır.

Kadıköy Davul Zurna Çağırma

Davul zurna ekibi çağırmak, davul zurna ekibinin eğlencenin yapılacağı mekana örneğin düğüne, evin önüne vb. yerlere gelmesidir. Günümüzde kullanılan iletişim araçları sayesinde siz hiç gitmeden davul zurna ekibini bulunduğunuz yere çağırabilir, eğlencenize ara vermeden devam edebilirsiniz. Kadıköy davul zurna ekibi ile her yöreye uygun müziklerle gün boyu veya saatlik eğlenebilirsiniz.

Hemen Davul Zurna Kiralama

Düğün gününde davulcu telaşı uğraşmak istediğiniz en son şeylerden biri olacaktır. Bu gibi telaşlar düğün gününde sizlere ekstra telaş sağlayacak ve zahmetli bir iş olacaktır. Kadıköy zurna ekibi kiralama çok kolay ve hızlıdır. Bir telaş içine girmezsiniz ve kısa süre içinde her türlü eğlence için kiralayabilir, telaşlarınıza bir yenisini daha eklemezsiniz.

Davul Zurna Ekibi Ne Yapar?

Davul zurna ekibi sizlerin randevularını aksatmayacak şekilde günlük planlarını ajandalarına yazar , takibini gerçekleştirir , profesyonel olarak sizlere hizmet verir. Sizleri hiçbir zaman aksatmaz ve konuşulan saatte istediğiniz yerde olur.Sizlerin görüşlerini alır ve isteklere göre yöresel veya özel olarak çalar.Almış olduğu işi bir gün öncesinden kontrol ederek sizleri arayıp sizlerden son bir teyit alır.Sonrasında sizlere unutulmayacak bir gün yaşatır.

İstanbul Davul Zurna Ekibi Hizmet Bölgeleri

İstanbul bugün Türkiye’de ki en büyük şehir olmakla birlikle bir çok ilçe ve vatandaşa ev sahipliği yapmaktadır.Yaklaşık 20 milyon insanın yaşadığı bu şehirde davul zurna ekipleri sizlerin ihtiyaçlarına uygun olarak çalışmakta ve sizleri aksatmadan vermiş olduğunuz adreslere gelmektedir.İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında hizmet veren davul zurna ekipleri sizlerin eğlence,düğün,gelin çıkarma,dernek,miting gibi etkinliklerine katılır sizlere yıllar sonra bile hatırlayacağınız özel anlar yaşatırlar.Anadolu ve Avrupa yakasında ki tüm ilçelerde hizmet veren davul zurna ekibi siz nereye isterseniz oraya gelmekte ve sizlerin yöresine,memleketine veya özel isteklerinize göre davul zurna çalmaktadırlar.

Kadıköy Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Kadıköy’de davul zurna ekipleride bulunmaktadır. Evden davul zurnalı gelin çıkarmak adettendir.Bu gibi adetlerde ise ihtiyacınız olan Davul Zurna Ekiplerini internetten arayabilir veya çeşitli organizasyon firmaları ile iletişime geçip sağlayabilirsiniz.Randevu aldığınız davul zurna ekibi belirttiğiniz saatte belirttiğiniz yerde olur ve sizlerin yöresine uygun müzikler çalar.Gelin çıkarma adetini hakkıyla yerine getirir sizlere de günün eğlencesini yaşamak kalır.

https://istanbuldavulcu.com/wp-content/uploads/2017/06/davul-zurna-ekibi-kiralama-300x169.jpghttps://istanbuldavulcu.com/wp-content/uploads/2017/06/davul-zurna-ekibi-kiralama-80x80.jpgadminKadıköy
Düğünlerde, asker karşılamalarında ve bir çok merasimler de davul zurna ekipleri hep tercih edilmiştir. Davul ve zurnanın kültürümüzde büyük bir yeri bulunmakla birlikte her türlü merasimlerimizin temelini oluşturmuştur. Aklınızda bir çok soru işareti olduğunu biliyoruz. Tüm sorularınıza yanıt vermeye çalışacağız. Kadıköy davul zurna ekibi ile geleneksel ezgileri ile eğlencelerinize bir...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...