Eğlenmeyi seven ve eğlenmeyi bilen bir millet olarak çok şanslıyız. Nerede, ne zaman ve nasıl eğleneceğini bilmek önemli olduğu gibi eğlenmek için gerekli olan ekibe sahip olmak ta önemlidir. Yoksa eğlence eziyete dönüşebilmektedir. Siz de nişan, düğün, kına gecesi, sünnet merasimi, gelin çıkarma, asker uğurlama gibi programlarınızda hem sizi hem de sevdiklerinizi eğlendirmeyi bilecek profesyonel bir davul zurna kiralama ekibi ile çalışmak istiyorsanız Fatih Davul zurna ekibi kiralama olarak hizmetinizdeyiz.

Davulcu zurnacı ne iş yapar

Davulcu zurnacı düğün dernek gibi zamanlarda insanların eğlenmek istediği veya eğlence ile unutulmaz kılmak istediği zamanlarda bu iki çalgı aletimizle insanları eğlendirmektedir. Ancak burada şuna dikkat etmek lazımdır ki, eğlencenin gerçekten eğlence olup tadına varılması, nerede ne zaman hangi parçanın çalınacağını bilmesi, düğün veya organizasyon sahibinin istediği parçaları çalabilmesi, sürekli olarak aynı şeylerin tekrar edilerek eğlence olmaktan çıkıp eziyete dönüşmemesi gerekmektedir.

Davulcu zurnacı olmak sadece eline bu iki çalgı aletini alıp bir iki parçayı çalabilmekten ibaret değildir. Her işin fırsatçıları olduğu gibi bu işin de fırsatçıları oldukça fazladır ve fırsatı kurbanı olmamanız gerekmektedir. İşte bu nedenle Fatih davul zurna ekibi kiralama olarak size profesyonel hizmet verecek doğru yerdesiniz.

Bu işte tecrübesi olmayan ancak bu işteki kazancı görüp gidip davul zurna alıp birkaç parçayı da iyi kötü çalmayı öğrenip biz de bu işi yapıyoruz diyen piyasada oldukça fazla davulcu zurnacı vardır. Ancak unutmayınız ki sizin özel gününüz bir defaya mahsustur, oğlunuzun veya kızınızın böylesine özel bir gününü fırsatçılara kaptırıp üzülmek istemiyorsanız siz de Fatih davul zurna ekibi kiralama hizmetimizden yararlanmalısınız.

Davulcu Zurnacı Fiyatları Ne Kadar

Davulcu zurnacı kiralama fiyat tarifesi alacağınız hizmete göre, organizasyonun zamanına ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Çünkü genel anlamda insanlar nişan, düğün, asker uğurlaması ve her türlü organizasyonlarını çoğunlukla hafta sonları tercih etmektedir. Bununla birlikte bahar mevsimi ile birlikte havaların ısınması ile yaz aylarında düğün dernek organizasyonları artmakta ve hız kazanmaktadır. Böyle zamanda herkes davulcu zurnacı aradığı için bu dönemlerde ucuz davulcu zurnacı bulmakta haliyle güçleşmektedir. İşte bu nedenle kiralık davulcu zurnacı kış aylarında daha ucuz olurken yaz aylarında fiyatlar artış göstermektedir. Aynı şekilde hafta sonunda yaşanan yoğunluktan dolayı fiyatlar daha yüksek iken hafta içi programlarında ise fiyatlar daha uygun olmaktadır. En ucuz davulcu zurnacı fiyatı 200 TL’den başlamakta olup istediğiniz zaman ve program, davulcu zurnacı adedine göre bu fiyat değişiklik göstermektedir. Sadece yarım bir saate kadar gelin çıkarma programında kiralayacağınız davulcu zurnacı ile düğün gecesi boyunca size 5 – 6 saat hizmet verecek ve yöresel parçaları sizin için çalacak olan davulcu zurnacı fiyatları aynı olmayacaktır. Bu nedenle istediğiniz hizmet zamanı ve içeriğine göre iletişime geçerek davulcu zurnacı fiyatı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Yöresel Davul Zurna

Davul zurna ekibi kiralama ile elbette iş bitmiyor. Gelen ekibin sizi ve misafirlerinizi eğlendirebilmesi, bu işi profesyonel biçimde yapabilmesi, programın akışına göre davul zurna çalmayı ayarlayabilmesi, program sahibinin isteğine göre yöresel parçalar çalabilmesi önemlidir. Örneğin çiftimiz İstanbul’da düğün yaptığı halde Ege’li olup zeybek oynamak isteyebilir. Bu durumda Fatih Davul zurna kiralama ekibi yöresel kıyafetleri ve istediğiniz yörenin kıyafet ve parçalarına göre size hizmet verecektir.

Fatih ülkemizin her yerinden insanlarımızın olduğu zengin bir semtimiz olması hasebiyle burada yapacağınız düğünlerde kiralayacağınız davulcu zurnacı ekibinin güzel ülkemizin dört tarafından da yöresel davul zurna parçaları çalabilmesi gerekmektedir.

Fatih Acil Davulcu Zurnacı

Bazen davulcu zurnacı ihtiyacı acil bir şekilde ortaya çıkabilir, ani bir kararla nişan yapabilir, uzun zamandır görmediğiniz arkadaşınız yoldadır ve size sürpriz yapıyordur siz de ona sürpriz şekilde davulcu zurnacı ekibi ile karşılık vermek isteyebilirsiniz. İşte tüm bu gibi acil davulcu zurnacı ihtiyacı duyduğunuz zamanlarda Fatih davul zurna ekibi kiralama ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Fatih Davul Zurna Ekibi kiralama nerelerde hizmet verir

Fatih Davul Zurna ekibi kiralama ile yarım saatlik, bir saatlik, iki saatlik veya gün boyu kiralamaya kadar dilediğiniz saat miktarınca kiralama talep edebilirsiniz.

Ayrıca bir günlük, iki günlük, üç günlük veya ihtiyacınız olan gün müddetince davul zurna ekibi kiralayabilirsiniz.

Yine kına gecesi için davul zurna kiralama, evden gelin çıkarma için davul zurna kiralama, gelin karşılama için davul zurna kiralama, asker eğlencesi için davul zurna kiralama, doğum günü kutlaması için davul zurna kiralama, mekan açılışı için davul zurna kiralama, protokol misafir karşılama için davul zurna kiralama, okul mezuniyet için davul zurna kiralama.

Kısaca eğlencenin olduğu, eğlenmek istediğiniz her alanda Fatih davul zurna ekibi kiralama hizmeti alarak bu gün ve anlarınızı unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Davulcu zurnacıya ne kadar bahşiş verilir?

Davulcu zurnacıya anlaştığınız kira miktarını ödemek sizin borcunuzdur. Bu ücret davulcu, zurnacı ve şirket arasında şirketi ücret politikasına göre dağıtılmaktadır. Ancak davulcu ve zurnacıya vereceğiniz bahşiş tamamen size kalmıştır. Davulcu ve zurnacının performansına göre dilediğiniz miktarda bahşiş davulcu ve zurnacıya verilebilir. Bunun için herhangi bir ücret söylemek doğru değildir çünkü kiralayan kişiler istemezse hiçbir bahşiş vermez isterlerse de kira miktarından daha fazla bahşişi davulcu ve zurnacıya verebilir. Bahşiş hususu tamamen memnuniyet ile doğru orantılıdır.

Davulcu ve zurnacı ne zaman ayarlanır?

Fatih Davul zurna ekibi kiralama işinizi programınız belli olduğunda ilk fırsatta görüşme yaparak ön bilgi almalısınız. Çünkü özellikle yaz ayları, hafta sonları gibi zamanlarda düğün vb. merasimler arttığı için davulcu zurnacı kiralama işleri de yoğunluk kazandığından mağduriyet yaşamamak için bir an önce görüşmenizi sağlayarak ekibini ayarlamalısınız. Aksi takdirde mevcut ekiplerin tamamı dolu olduğunda ve mutlaka davulcu zurnacı tutmak istediğinizde daha uzak yerlerden davulcu zurnacı getirmeniz gerekmektedir. Ya da bizden daha uzaktan davulcu zurnacı getirmemizi talep edersiniz ki bu durumda mevsim yoğunluğu nedeniyle davulcu zurnacı bulmak zorlaşacağı için uzaktan getirilecek ola ekipte daha yüksek maliyetli olacaktır. Bu nedenle bu güzel gününüzde davulcu zurnacı sıkıntısı yaşamamak için programınızın belli olduğu tarihte ilk görüşmeyi mutlaka yapmanız gerekmektedir.

Fatih Ucuz Davul Zurna ekibi kiralama

Davulcu zurnacı ekibinin kalitesi kadar fiyatı da önemlidir. Ucuz diye sizi mahcup edecek ve bu güzel gününüzü rezil edecek acemi bir ekiple çalışmak doğru olmayacağı gibi gereğinden fazla yüksek fiyatlar isteyerek sizi mağdur edecek pahalı ekiple de çalışmak doğru değildir.

Fatih davul zurna ekibi kiralama olarak sizlere sezona göre en uygun fiyatlardan ve en kaliteli hizmeti sunarak, yöresel kıyafetler ve yöresel parçalar ile hizmet verecek olan zengin kadromuzla bu en güzel ve mutlu zamanlarınızda sizlerin yanınızda olup bu günlerinizi unutulmaz kılacağız. Sektörde profesyonelliği en uygun fiyattan size sunacak olan ekimimizden siz de mutlaka memnun kalacaksınız.

https://istanbuldavulcu.com/wp-content/uploads/2017/06/davul-zurna-ekibi-kiralama-300x169.jpghttps://istanbuldavulcu.com/wp-content/uploads/2017/06/davul-zurna-ekibi-kiralama-80x80.jpgadminFatih
Eğlenmeyi seven ve eğlenmeyi bilen bir millet olarak çok şanslıyız. Nerede, ne zaman ve nasıl eğleneceğini bilmek önemli olduğu gibi eğlenmek için gerekli olan ekibe sahip olmak ta önemlidir. Yoksa eğlence eziyete dönüşebilmektedir. Siz de nişan, düğün, kına gecesi, sünnet merasimi, gelin çıkarma, asker uğurlama gibi programlarınızda hem sizi...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...