Düzenleyeceğiniz organizasyonların kaliteli bir şekilde geçmesini istiyorsanız bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle müzik ekibinin doğru bir şekilde seçilmesi gerekir. Yapacağınız programa uygun bir eki ile çalışabilirsiniz. Bu konuda davul zurna ekibimiz ile yardımcı oluyor ve bu hizmeti de kurumsal olarak sunuyoruz. Davul zurna ikilisi geçmişten günümüzde en çok tercih edilen müzik aletleri içerisinde yer alıyor. Kendine özgü müzikleri ile programların coşkulu bir şekilde geçmesine olanak sağlar. Davul zurna ilişkisinin uyumlu bir şekilde çalınması gerekir. Bu da kişilerin birbirini tanıması ile ortaya çıkar. Bu sayede kulağa müzik daha kaliteli bir şekilde yansır. Size sunulan ekip uyumlu olmasının yanı sıra geniş bir repertuara sahip olarak hizmet verir.

Neden Davul Zurna Seçilmeli

Davul zurna çıkardığı ses ile kişilerin kendilerinden geçmesine olanak sağladığı gibi görsel açıdan da ortamın görsel açıdan şık olmasına olanak sağlıyor. Bu ikili tarihimizde önemli bir yere sahip olduğundan dolayı her programın içerisinde yer alabiliyor. Kültürel değer açısından önemli bir yere sahip olduğu için düzenlediğiniz programlar için tercih edebilirsiniz. Farklılık ve eğlenceli bir tarz oluşturmak isterseniz kiralama hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Davul ve zurna ikilisi ile istenilen tüm şarkı ve türküler çalınabilir.

Hangi Programlar İçin Davul Zurna Uygun

Günümüzde tüm programlar için davul ve zurna tercih ediliyor. Özellikle de düğünler için tercih edilen bu ikili salonlarda ve açık hava düğünlerinde sıklıkla tercih edilenler arasında yer alıyor. Özel program düzenleyen için ideal bir seçim olacaktır. Sünnet düğünlerinde de tercih edilen bu ikili misafirlerinizin coşmasına da yardımcı olacaktır. İstediğiniz müzik keyfini yaşamak isterseniz sunacağımız hizmet içeriğinden yararlanmanız yeterli olacaktır. Düğünlerde özellikle de açık hava düğünlerinde ortamın daha keyifli olmasına olanak sağlar. Davul ve zurna sesi ile oyun oynayabilir ve eğlenceli bir an geçirebilirsiniz. Gelin alma organizasyonunda ülkemizde sıklıkla tercih edilen davul zurna ikilisi farklı bir atmosfer yaşamak isteyenler için profesyonel seçenekler arasında yer alıyor.

Mekan açılışlarında ilgili arttırmak için de kullanım sağlayabilirsiniz. Mekana olan ilgili ve merak bir anda artış gösterir. Askere uğurlayacağınız çocuklarınız için de güzel bir gece veya gün geçirmelerine olanak sağlar. Davul zurna eşliğinde hayal çekilmesi oldukça keyifli olacaktır. Okuldan mezun olduktan sonra mezuniyetinizi kutlama adına da tercih edebilirsiniz.

Hizmet Verilen Bölgeler

Avcılar davul zurna hizmet içeriği ile düzenleyeceğiniz organizasyonların eğlenceli ve renkli geçmesine yardımcı oluyoruz. Geniş hizmet ağı ile istediğiniz tarih ve saat diliminde yer alarak profesyonel bir dinletiyi size sunuyoruz. Davul ve zurnalar kaliteli olduğundan dolayı çıkan ses de oldukça keyifli olmaktadır. Buda misafirlerinizin ve ortamınızın daha neşeli geçmesine yardımcı olur.

Repertuarı Siz Belirleyin

Davul zurna kiralama yaptıktan sonra çalınması gereken türkü veya şarkıları siz belirleyebilirsiniz. Bunun için bilgi paylaşımı yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca isterseniz de bizim belirlediğimiz repertuar içeriğinden de yararlanabilirsiniz. Canlı müzik keyfi ile eğlenceyi sonuna dek yaşayarak farklı bir gün geçirebilirsiniz. Söylenen tüm müzikler kulağa hoş gelmekle beraber canlılık açısından da ortamı dinç tutar.

Davulcuya, Zurnacıya Bahşiş Verilir Mi?

Bir yer de davulcu ve zurnacı bulunuyor ise o ortamda bahşiş de vardır. Tabi bu sizin inisiyatifinize bağlıdır. İsterseniz de vermeyebilirsiniz. Ortamın neşeli olmasına olanak sağlayan bahşiş de eski bir adet olarak günümüze yerleşmiştir. Bundan dolayı vermeniz keyfin daha da artmasına olanak sağlayacaktır. Davulcuya bahşiş verirken davulun üzerine sıkıştırabilirsiniz. Buda adet ve göreneklerden biridir. Ayrıca bahşişleri yere de attığınızda davulcu hem çalar hem de çalarak bahşişi yerden alır. Bu da görsel bir şıklığın ön plana çıkmasına yardımcı olur.

Zurnacıya bahşiş eline verilmekle beraber zurnanın deliğine de koyulur. Burada miktarı siz belirleyebilirsiniz. Davulcu veya zurnacının herhangi bir talebi olmaz. Tamamen inisiyatife bağlı olarak verilir.

Davul Zurna Kiralama Fiyatları

Davul zurna kiralama fiyatları düzenlenecek olan organizasyonun içeriğine ve gün sayısına göre değişkenlik gösterir. Saatlik kiralama yapabildiğiniz gibi günlük olarak da kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Fiyatlarımız ekonomik olmakla beraber ödeme kolaylıkları da sunulur. Saatlik veya günlük kiralama seçenekleri için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Fiyatlar saatlik olarak 150 TL den başlayarak artış göstermektedir.

Neden Tercih Etmelisiniz?

Davul ve zurna konusunda üst düzey bir hizmet almak isterseniz profesyonel kadro ile sunduğumuz hizmet içeriğinden yararlanmanız yeterli olacaktır. İstanbul için en uygun fiyat garantisi ile yardımcı oluyor ve günün kaliteli bir şekilde geçmesine imkan sunuyoruz. Yöresel kıyafetler eşliğinde organizasyonların daha renkli olmasını sağlıyoruz. Yöresel kıyafetler özel olarak hazırlanır. Hem davulcuda hem de zurnacıda olan bu kıyafetler görselleri ile de misafirlerinizi etki altına alacaktır. Kendi aracımız ile ulaşım sağlıyor ve gerekli bilgileri sizden aldıktan sonra düzeninize uyum sağlıyoruz. Bahşiş için herhangi bir şekilde zorlama durumu oluşmaz. Bu konuda güvenilir hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz.

En İyi Uzun Havalar

Davul ve zurna eşliğinde en iyi uzun havalar, ağırlamalar, karşılama ve halaylar üst düzey ekip ile birlikte yapılır. Yöresel müzikler de size sunulmakta ve ortamın daha canlı olması sağlanmaktadır. Özellikle de zurnanın çıkardığı uzun hava sesi sizi mest edecektir. Oyun havalarında ise yerinizde duramayacak ve oyuna katılma hissi oluşacaktır.

Davul Zurna Ekibi Kaç Kişiden Oluşur?

Davul zurna ekibi birer kişiden oluşur. İstenir ise davulcu ve zurnacı sayısı arttırılabilir. Uyumlu kıyafetler ve müzik eşliğinde ortamınızın daha neşeli olmasına imkan sağlanır. Açık alanda davet organizasyonu var ise birden fazla davul ve zurnacı tercih edilebilir. Davul ve zurnacıların birlikte sergileyeceği performans da görsel açıdan davetinize katkı sağlar.

Davul ve Zurna Uzmanlık İşidir

Davul ve zurna çalmak uzmanlık isteyen konulardır. Davula ritimli vurmak gerekir. Buda tecrübe isteyen bir konudur. Özellikle de davulu taşımak yani görsel olarak da karşı tarafı etkilemek gerekir. Kıyafet ve davul uyumlu bir şekilde olması şıklığın ortaya daha iyi bir şekilde çıkmasına yardımcı olacaktır. Zurna ise üflemeli çalgılardan bir tanesidir. Doğru notaların vurulması uzmanlık ister. Bunun için bu konuda hizmet alacaksanız bu uzmanlıkları mutlaka arayın. Bu sayede hedeflediğiniz organizasyon daha keyifli ve kaliteli geçecektir.

https://istanbuldavulcu.com/wp-content/uploads/2017/06/davul-zurna-ekibi-kiralama-300x169.jpghttps://istanbuldavulcu.com/wp-content/uploads/2017/06/davul-zurna-ekibi-kiralama-80x80.jpgadminAvcılar
Düzenleyeceğiniz organizasyonların kaliteli bir şekilde geçmesini istiyorsanız bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle müzik ekibinin doğru bir şekilde seçilmesi gerekir. Yapacağınız programa uygun bir eki ile çalışabilirsiniz. Bu konuda davul zurna ekibimiz ile yardımcı oluyor ve bu hizmeti de kurumsal olarak sunuyoruz. Davul zurna ikilisi geçmişten günümüzde en çok...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...